Aktualności

tel. centr. 91 444 1000
fax 91 444 1174
NIP: 851-020-80-05
al. Papieża Jana
Pawła II 22a
70-453 Szczecin
Rektorat US
A A

Aktualności

Debata - "Przyszłość Uniwersytetu Szczecińskiego"

JM prof. dr hab. Edward Włodarczyk zaprasza 21 czerwca 2018 roku społeczność naszej uczelni na debatę „Przyszłość Uniwersytetu Szczecińskiego. Propozycje Rady Konsultacyjnej Rektora”.

Czytaj więcej...

Święto Wydziału Matematyczno-Fizycznego

Dziekan Wydziału Matematyczno-Fizycznego Uniwersytetu Szczecińskiego zaprasza na Święto Wydziału, w ramach którego będzie można zwiedzić wydział, porozmawiać z pracownikami i studentami, a także wziąć udział w wielu doświadczeniach i zabawach.

Czytaj więcej...

Optyka okularowa - współpraca z kolejną firmą

Wydział Matematyczno-Fizyczny Uniwersytetu Szczeciński podpisał dziś, 15 czerwca, umowę o współpracy z firmą Szajna Laboratorium Optyczne. Porozumienie dotyczy przede wszystkim współpracy w ramach prowadzenia zajęć dydaktycznych przez praktyków, przekazywania uczelni materiałów informacyjnych o profilu branżowym, roli doradczej w tworzeniu i modyfikowaniu planów studiów związanych z optyką okularową, współorganizacji warsztatów, sympozjów i wystaw oraz praktyk dla studentów kierunku optyka okularowa.

Czytaj więcej...

Zmarła Joanna Kulmowa

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że w niedzielę, 17 czerwca, nad ranem w wieku 90 lat zmarła Joanna Kulmowa, poetka, prozaik, autorka utworów scenicznych oraz książek dla dzieci i młodzieży, reżyser, doktor honoris causa Uniwersytetu Szczecińskiego.

Czytaj więcej...

Uniwersytet Szczeciński zatrudni radcę prawnego

Uniwersytet Szczeciński w Szczecinie zatrudni do Działu Prawnego radcę prawnego.

Czytaj więcej...

Wykład Szczecińskiego Towarzystwa Naukowego

W serii spotkań Szczecińskiego Towarzystwa Naukowego, w najbliższą środę, 20 czerwca, o godzinie 17.00 dr hab. inż. Ireneusz Ochmian, przedstawi wykład nt. "Stan i perspektywy uprawy winorośli w Polsce w dobie następujących zmian klimatycznych".

Czytaj więcej...

Zakończenie projektu FilozofUS

W piątek, 15 czerwca, odbędzie się debata kończąca projekt FilozofUS realizowany na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Szczecińskiego w latach 2017-2018.

Czytaj więcej...

Odwiedź nas: