Aktualności

tel. centr. 91 444 1000
fax 91 444 1174
NIP: 851-020-80-05
al. Papieża Jana
Pawła II 22a
70-453 Szczecin
Rektorat US
A A

Rachunkowość i finanse – współpraca nauki z biznesem

Dziekan Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania, prof. dr hab. Waldemar Tarczyński oraz dyrektor zarządzający w Grupie Doradczo-Księgowej Poncyljusz i Radź, Sebastian Goschorski − w poniedziałek, 16 listopada, podpisali umowę o współpracy naukowo-dydaktycznej.

Grupa Doradczo-Księgowa Poncyljusz i Radź już od wielu lat przyjmuje studentów WNEiZ na praktyki i staże. Podpisana umowa poszerza zakres dotychczasowej współpracy m. in. o konsultacje naukowe i wspólne aplikowanie o środki z projektów badawczych, co będzie inspiracją badań ukierunkowanych na rozwiązywanie problemów praktyki gospodarczej. Grupa Doradczo-Księgowa Poncyljusz i Radź będzie ponadto opiniować zmiany programu kształcenia na kierunku finanse i rachunkowość.

W uroczystym podpisaniu umowy wzięli udział również: prof. dr hab. Teresa Kiziukiewicz − dyrektor Instytutu Rachunkowości, prof. dr hab. Waldemar Gos − prorektor ds. finansów i rozwoju US, Joanna Sikorska − HR Business Partner Grupy Doradczo-Księgowej oraz dr hab. Stanisław Hońko z Instytutu Rachunkowości US − Prezes Stowarzyszenia Księgowych w Polsce (Oddział Okręgowy w Szczecinie).

 ponc

poncy2

Odwiedź nas:

Jak do nas trafić