Aktualności

tel. centr. 91 444 1000
fax 91 444 1174
NIP: 851-020-80-05
al. Papieża Jana
Pawła II 22a
70-453 Szczecin
Rektorat US
A A

ZUS z… US

Uniwersytet Szczeciński sformalizuje współpracę ze szczecińskim oddziałem Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Porozumienie dotyczące partnerskiej współpracy w zakresie działalności naukowej i badawczej, prowadzenia wspólnych projektów oraz działalności dydaktycznej i naukowej, uroczyście podpisane zostanie w środę, 3 lutego. Współpraca na styku nauki i praktyki ubezpieczeniowej daje pewność na skuteczne połączenie wiedzy i doświadczenia w jej stosowaniu oraz pozwoli na organizację społecznie wartościowych przedsięwzięć.

Celem porozumienia jest budowanie świadomości obywatelskiej w dziedzinie ubezpieczeń społecznych, propagowanie idei solidaryzmu społecznego na płaszczyźnie współodpowiedzialności, szerzenie wiedzy na temat ubezpieczeń społecznych, a także wspólna organizacja przedsięwzięć: konferencji, seminariów oraz współpraca przy wydawaniu publikacji naukowych.

Uroczyste podpisanie umowy przez rektora US oraz dyrektora szczecińskiego oddziału ZUS, odbędzie się w środę, 3 lutego, o godzinie 12.00, w Rektoracie US, przy al. Papieża Jana Pawła II 22a. Serdecznie zapraszamy dziennikarzy oraz fotoreporterów.

Odwiedź nas:

Jak do nas trafić