Aktualności

tel. centr. 91 444 1000
fax 91 444 1174
NIP: 851-020-80-05
al. Papieża Jana
Pawła II 22a
70-453 Szczecin
Rektorat US
A A

Nowe tendencje w gospodarce nieruchomościami

Rynek nieruchomości to złożony zespół uwarunkowań i zjawisk, których badaniu i rozpoznawaniu poświęca się wiele analiz, dyskusji i publikacji. Konferencja „Nowe Tendencje w Gospodarce Nieruchomościami” jest kolejną inicjatywą wychodzącą naprzeciw zapotrzebowaniu na te analizy.

 

Nie jest zaskakującą nowiną, że ceny nieruchomości się zmieniają. Często słyszymy, że ceny nieruchomości „poszły w górę”, rzadziej, że ceny „nieruchomości spadają”. W internecie aż roi się od artykułów z tytułami: „Chcesz kupić mieszkanie – śpiesz się!”, „Nieruchomości – taniej już nie będzie!”, „Zobacz gdzie najtańsze mieszkania” itp. Sytuacja na rynku nieruchomości interesuje wiele osób i instytucji nie mniej niż ceny benzyny, żywności czy kursy walut. Jednak, o ile te można łatwo sprawdzić na stacji benzynowej, w sklepie czy kantorze, informacje o tym co dzieje się na rynku nieruchomości, nie są tak prosto dostępne.

Rynek nieruchomości to złożony zespół uwarunkowań i zjawisk, których badaniu i rozpoznawaniu poświęca się wiele analiz, dyskusji i publikacji. Konferencja „Nowe Tendencje w Gospodarce Nieruchomościami” jest kolejną inicjatywą wychodzącą naprzeciw zapotrzebowaniu na te analizy, dyskusje i publikacje. Konferencja odbędzie się w dniach 2-3 czerwca 2016 r. na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Organizatorem konferencji jest Instytut Ekonometrii i Statystyki Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego (szczegóły na stronie www.wneiz.pl/ieis lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ).

Odwiedź nas:

Jak do nas trafić