Aktualności

tel. centr. 91 444 1000
fax 91 444 1174
NIP: 851-020-80-05
al. Papieża Jana
Pawła II 22a
70-453 Szczecin
Rektorat US
A A

Tydzień dla Oszczędzania

Fundacja Think!, organizator Programu Tydzień dla Oszczędzania wraz z Partnerami zapraszają studentów Uniwersytetu Szczecińskiego do udziału w konkursie organizowanym z wykorzystaniem gry symulacyjnej Pierwszy Milion

Gra Pierwszy Milion jest bezpłatna i dostępna na komputerach z połączeniem internetowym. Gracz, aby osiągnąć cel gry, którym jest jak najszybsze zarobienie miliona złotych, musi:

- korzystać  z narzędzi finansowych (fundusze inwestycyjne, lokaty, akcje, obligacje, surowce).

- zarządzać domowym budżetem między innymi planować wydatki,

- dbać o standard życia, realizację potrzeb konsumpcyjnych

- podnosić swoje kwalifikacje.

 

Konkurs odbywa się w dniach 21.11-16.12.2016 r. i jest dostępny dla studentów uczelni wyższych mających siedzibę na terenie miasta Szczecina. 

Do udziału w grze konieczna jest rejestracja: https://szczecin.gra.1milion.edu.pl/pl/logowanie-rejestracja. Organizatorzy konkursu przewidzieli trzy nagrody finansowe dla laureatów I, II i III miejsca. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie: https://szczecin.gra.1milion.edu.pl/pl/strona/regulamin

Konkurs organizowany jest w ramach Programu Tydzień dla Oszczędzania 2016. Grant na realizację programu przyznany został przez United Way Worldwide dzięki funduszom przekazanym przez Citi Foundation.

Partnerami Programu Tydzień dla Oszczędzania są: Citi Handlowy i Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, Związek Banków Polskich, Centrum Prawa Bankowego i Informacji, Uniwersytet Szczeciński – Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług.

Odwiedź nas:

Jak do nas trafić