Aktualności

tel. centr. 91 444 1000
fax 91 444 1174
NIP: 851-020-80-05
al. Papieża Jana
Pawła II 22a
70-453 Szczecin
Rektorat US
A A

„Kwadrans Studencki” – czasopismo studentów US

Rusza nabór tekstów do ogólnouczelnianego czasopisma studenckiego „Kwadrans Studencki”, które będzie wydawane przez studentów dziennikarstwa i komunikacji społecznej Wydziału Filologicznego US we współpracy ze studentami wszystkich wydziałów Uniwersytetu Szczecińskiego. Zapraszamy do współpracy!

Studenckie Koło Naukowe Dziennikarzy Uniwersytetu Szczecińskiego, działające przy Wydziale Filologicznym US oraz Strefa Kultury Studenckiej US zapraszają wszystkich studentów do współtworzenia jedynego ogólnouczelnianego czasopisma studentów US. 

- Podzielcie się z nami informacjami na temat Waszych naukowych zainteresowań z najróżniejszych dziedzin, a także – działalności pozanaukowej, prześlijcie sprawozdania z najważniejszych wydarzeń na Uniwersytecie Szczecińskim czy relacje z wyjazdów w ramach programów stypendialnych i praktyk, opowiedzcie o studenckim życiu w Szczecinie, napiszcie o swoich pasjach – artystycznych, muzycznych, tanecznych, teatralnych, sportowych czy jeszcze innych! Zamierzamy podjąć współpracę z Uczelnianą Radą Samorządu Studentów, samorządami wydziałowymi, kołami naukowymi oraz innymi organizacjami studenckimi. Nasze cele to – przede wszystkim – promocja dorobku naukowego i organizacyjnego studentów oraz upowszechnianie wiedzy o podejmowanych przez nich inicjatywach. Chcielibyśmy, aby „Kwadrans Studencki” stał się dla studentów forum wymiany myśli, a także – źródłem przydatnych informacji - zachęca redakcja. 

Propozycje artykułów można przesyłać pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 15 grudnia 2016 r. (prosimy o dołączanie zdjęć wraz ze zgodą na ich publikację).

Zapraszamy do kontaktu!

Odwiedź nas:

Jak do nas trafić