Aktualności

tel. centr. 91 444 1000
fax 91 444 1174
NIP: 851-020-80-05
al. Papieża Jana
Pawła II 22a
70-453 Szczecin
Rektorat US
A A

Przedłużony nabór na Studia Podyplomowe "Rynek Nieruchomości"!

Informujemy, że rekrutacja na 20 edycję Studiów Podyplomowych „Rynek Nieruchomości” została przedłużona do dnia 30 grudnia 2016 roku. Studia realizuje Katedra Ekonometrii Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania US w porozumieniu z Instytutem Analiz, Diagnoz i Prognoz Gospodarczych.

Projekt jest adresowany do różnych osób, które chciałyby uzyskać uprawnienia państwowe w zakresie szacowania nieruchomości oraz licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami i zarządcy nieruchomościami, a także do osób, które chciałyby pogłębić wiedzę na temat rynku nieruchomości, mechanizmów nim rządzących oraz możliwości inwestowania. Wymagania wstępne: ukończony I stopień studiów. Oferta kierowana jest również do Studentów studiów magisterskich (II°).

Na Studiach prowadzone są trzy specjalności: Wycena nieruchomości, Zarządzanie nieruchomościami, oraz Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Istnieje możliwość jednoczesnego studiowania na dwóch lub trzech specjalnościach!

Wykładowcami są najlepsi specjaliści z Polski i ze Szczecina, członkowie państwowych komisji ds. nadawania uprawnień i licencji zawodowych, naukowcy i praktycy. Więcej informacji na stronie http://www.us.szc.pl/rn lub pod numerem telefonu 91 444 21 21.

Odwiedź nas:

Jak do nas trafić