Aktualności

tel. centr. 91 444 1000
fax 91 444 1174
NIP: 851-020-80-05
al. Papieża Jana
Pawła II 22a
70-453 Szczecin
Rektorat US
A A

Henryka Bochniarz na US

Uniwersytet Szczeciński oraz Związek Pracodawców Pomorza Zachodniego Lewiatan organizują  spotkanie z Henryką Bochniarz pn. Najważniejsze wyzwania legislacyjne 2017, z udziałem członków ZPPZ Lewiatan, przedsiębiorców, pracodawców oraz przedstawicieli instytucji rynku pracy i uczelni wyższych.

Dyskusja dotyczyć będzie m.in. konstytucji dla biznesu, aktualnej sytuacji na rynku pracy, Białej Księgi Innowacji, działań związanych ze współpracą biznesu i nauki oraz innych ważnych planów legislacyjnych przygotowanych na 2017 rok.

Henryka Bochniarz jest założycielką i prezydentem Konfederacji Lewiatan. Pełni funkcję wiceprezydenta BUSINESSEUROPE, największej organizacji pracodawców w UE. Jest przewodniczącą Rady Dialogu Społecznego, była także Ministrem Przemysłu i Handlu w rządzie Jana Krzysztofa Bieleckiego oraz współtwórczynią przemian okresu transformacji ustrojowej. Obecnie pełni funkcję przewodniczącej Polsko-Japońskiego Komitetu Gospodarczego, zasiada w radach nadzorczych firm Unicredit S.p.A., FCA Poland SA i Orange Polska. Jest organizatorką Europejskiego Forum Nowych Idei w Sopocie, które służy wypracowywaniu pomysłów na rozwiązanie najbardziej fundamentalnych problemów Europy. W latach 2006-2014 była prezesem Boeinga na Europę Środkową i Wschodnią. Jest autorką wielu publikacji z zakresu makro- i mikroekonomii oraz artykułów prasowych dotyczących aktualnych problemów społeczno-gospodarczych. Zaangażowana w działalność społeczną. Współtwórczyni Kongresu Kobiet i orędowniczka zwiększenia udziału kobiet w życiu publicznym i biznesie. 

Spotkanie odbędzie się 14 lutego o godzinie 16.30, w Rektoracie Uniwersytetu Szczecińskiego, przy al. Papieża Jana Pawła II 22 a.

 

Odwiedź nas:

Jak do nas trafić