Odcienie Sprawiedliwości - spotkanie z prof. dr hab. Sławomirą Wronkowską-Jaśkiewicz

Wydziałowa Rada Samorządu Studenckiego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego zaprasza na kolejne wydarzenie z cyklu "Odcienie Sprawiedliwości".

Tym razem studenci będą gościć prof. dr hab. Sławomirę Wronkowską-Jaśkiewicz, wieloletnią kierownik Katedry Teorii i Filozofii Prawa WPiA UAM w Poznaniu, członkinię Rady Legislacyjnej przy Prezesie Rady Ministrów w latach 1988–2006, współtwórczynię zasad techniki prawodawczej, byłą Przewodniczącą Komitetu Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk, a od 2010 r. Sędzię Trybunału Konstytucyjnego.

W poniedziałek, 29 maja, odbędą się na WPiA US dwa wydarzenia z udziałem prof.  dr hab. Sławomira Wronkowska-Jaśkiewicz :

- o godz. 11:45 w sali 217,  profesor wygłosi otwarty wykład pt. "Instrumentalizacja prawa";

- o godz. 15:00 w saloniku dyskusyjnym, profesor wspólnie z dr. hab. Stanisławem Czepitą, prof. US, weźmie udział w spotkaniu wspomnieniowym poświęconemu Profesorowi Zygmuntowi Ziembińskiemu.

Serdecznie zapraszamy dziennikarzy i fotoreporterów.