Uniwersytecka Gra Biegowa - wyniki

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami Uniwersyteckiej Gry Biegowej 2017! Tabela z podziałem na kategorię mężczyzn oraz kobiet wraz z punktacją i czasami znajdują się w załączniku.

Zadaniem uczestników zabawy było w jak najkrótszym czasie pokonanie pieszo (biegiem) wyznaczonej trasy i dotarcie do mety w limicie czasu 3 godzin. Punkty kontrolne usytuowane były w Szczecinie i precyzyjnie zaznaczone na mapie gry, którą uczestnicy otrzymali w dniu imprezy w pakiecie startowym. Obecność uczestnika na poszczególnych punktach była odnotowywana w indeksie, który każdy z uczestników otrzymał przed startem w pakiecie startowym.

Każdy zawodnik biorący udział w zabawie otrzymał koszulkę. Start odbył się spod sceny na parkingu przy Jasnych Błoniach (ul. Piotra Skargi) o godzinie 12:00. Przed rozpoczęciem gry, o godzinie 11:40 przy scenie, odbyła się wspólna rozgrzewka, którą poprowadził Piotr Szumiło, Mistrz Świata w karate oraz organizator Motorycznych Wtorków.

Dziękujemy serdecznie za uczestnictwo i zapraszamy do zapoznania się z wynikami Gry.

pasek-sponsorski-wszystkie-ostateczne