Japonia pełną gębą

Jesteś wszechstronnym człowiekiem, który chce poznać każdy zakątek świata i dowiedzieć się jak najwięcej o kulturze wszystkich państw, które będziesz mieć możliwość w przyszłości odwiedzić? A może interesuje Cię Kraj Kwitnącej Wiśni, zwyczaje jego mieszkańców i każdy możliwy element tradycji, wciąż żywej w tym państwie? Wiesz, że Twoim żywiołem jest scena i nie masz najmniejszego problemu z improwizacją na teatralnych deskach? Jesteś laikiem, dla którego jedyną znaną częścią kultury japońskiej jest surowa ryba i pałeczki, a słowo "Japończyk" przywołuje na myśl osobę, u której nastąpiło stopienie aparatu fotograficznego z twarzoczaszką? Być może odczuwasz chęć oderwania się na chwilę od trudów codziennego życia, pracy/sesji/szkoły i masz ochotę spędzić parę godzin, oglądając w miłym towarzystwie nieznane dotąd filmy i słuchając o dalekim, egzotycznym kraju?

Wszystkich mniej i bardziej odpowiadających powyższym opisom bardzo serdecznie zapraszamy na wydarzenie kulturalne "Japonia pełną gębą", które odbędzie się 21.06.2017 na sali teatralnej Stefy Kultury Studenckiej Uniwersytetu Szczecińskiego (ul. Jacka Malczewskiego 10 - 12, Szczecin)! Głównym tematem naszej imprezy jest teatr manzai i dziedzicząca jego cechy konwencja teatralna owarai, lecz to niewielka część tego, czym będzie można zająć się w trakcie naszej wspólnej przygody z Japonią. To spotkanie jest jednym z tych, których nie wolno przegapić! Pamiętajcie, startujemy o 17.00!