Współpraca z otoczeniem - zapraszamy na stronę wspolpraca.usz.edu.pl

Szanowni Państwo, oprócz realizacji swojej misji w zakresie dydaktyki i badań naukowych Uniwersytet Szczeciński wypełnia również swoje zadania statutowe  poprzez współpracę z otoczeniem społecznym, kulturowym i gospodarczym.

Działalność ta obejmuje prowadzenie badań naukowych i prac rozwojowych, świadczenie usług badawczych oraz transfer technologii do gospodarki, a także utrzymywanie więzi z jednostkami kulturalnymi i oświatowymi.

W celu przedstawienia jak najszerszemu gremium tego zakresu działalności uczelni został uruchomiony portal WSPÓŁPRACA Z OTOCZENIEM (http://wspolpraca.usz.edu.pl), prezentujący dziedziny kooperacji Uniwersytetu Szczecińskiego z jednostkami zewnętrznymi.

Zapraszamy wszystkich pracowników US do przesyłania na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. informacji dotyczących tego typu współpracy. Pozwoli to na dalsze rozbudowanie portalu.