Spotkanie dotyczące zmian przepisów emerytalnych

W dniu 8 września 2017 r. o godz. 9.00 w Sali Senatu w budynku Rektoratu Uniwersytetu Szczecińskiego przy al. Papieża Jana Pawła II 22a w Szczecinie, odbędzie się spotkanie zorganizowane dla pracowników Uniwersytetu Szczecińskiego z przedstawicielami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Podczas spotkania zostaną zaprezentowane zmiany w przepisach emerytalnych obowiązujące od 1 października 2017 r. Ponadto pracownicy Uniwersytetu Szczecińskiego będą mieli możliwość skorzystania z doradztwa w zakresie przyznawania świadczeń emerytalnych, w tym wyliczenia prognozowanego świadczenia (za pomocą kalkulatora emerytalnego). Osoby zainteresowane udziałem w ww. spotkaniu, po uzyskaniu zgody bezpośredniego przełożonego na opuszczenie stanowiska pracy, proszone są o zgłoszenie swojego uczestnictwa do Działu Spraw Osobowych Uniwersytetu Szczecińskiego (telefonicznie lub mailowo na dowolny numer telefonu lub adres mailowy pracownika Działu Spraw Osobowych) w terminie do dnia 5 września 2017 r.

prof. dr hab. Waldemar Gos
Prorektor ds. Finansów i Rozwoju