Co z tą nauką? Uniwersytecka Komisja Nauki na Uniwersytecie Szczecińskim

W dniach 19-21 października br. odbędzie się na Uniwersytecie Szczecińskim szóste posiedzenie VI kadencji Uniwersyteckiej Komisji Nauki.

Zostaną poruszone tematy dotyczące m.in. z projektu nowej ustawy o szkolnictwie wyższym oraz związane z nią sprawy z przepisami przejściowymi. Zaplanowana jest prezentacja mechanizmów stymulowania doskonałości naukowej, które omówi prof. Łukasz Szumowski, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego. W programie znajduje się również podsumowanie kategoryzacji w 2017 r. – oceny jakości działalności naukowej lub badawczo-rozwojowej jednostek naukowych.
Spotkanie odbywa się pod patronatem Prezydenta Miasta i przy współpracy z Marszałkiem Województwa Zachodniopomorskiego.

Więcej informacji: http://ukn.usz.edu.pl

Patronat Honorowy: