Aktualności

tel. centr. 91 444 1000
fax 91 444 1174
NIP: 851-020-80-05
al. Papieża Jana
Pawła II 22a
70-453 Szczecin
Rektorat US
A A

PRACOWNIK SEKCJI WSPARCIA UŻYTKOWNIKÓW (HELPDESK)

Uczelniane Centrum Informatyczne (UCI) Uniwersytetu Szczecińskiego poszukuje kandydata do pracy na stanowisku PRACOWNIK SEKCJI WSPARCIA UŻYTKOWNIKÓW (HELPDESK):

1. Zakres obowiązków:

· wsparcie użytkowników w rozwiązywaniu codziennych problemów związanych

z obsługą komputerów i programów komputerowych

· obsługa wewnętrznego systemu zgłoszeń diagnozowanie i usuwanie usterki komputerów

· instalacja podstawowego oprogramowania w ramach posiadanych licencji

· re-instalacja systemu operacyjnego (Windows XP, Windows 7, Windows 8, Windows 10) oraz konfiguracja sterowników

· optymalizacje oprogramowania i konfiguracji komputerów pod kątem zastosowań specjalnych

· podłączenie i konfiguracja urządzeń peryferyjnych sprzętu komputerowego

· współpraca z kadrą naukową i jednostkami US

· udział w projektach realizowanych na US

· utrzymanie i zapewnienie ciągłości pracy użytkowników

· inne czynności, związane z obsługą informatyczną obsługiwanych jednostek.

2. Wymagania:

· wykształcenie informatyczne

· przynajmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

· znajomość tematyki bezpieczeństwa stacji roboczych

· znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne korzystanie z

dokumentacji technicznej.

3. Mile widziane

· prawo jazdy kat B wraz z własnym środkiem transportu

4. Zapewniamy

· stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

· pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole

·  realizację ciekawych przedsięwzięć

· dostęp do nowoczesnych technologii

· pakiet szkoleń

Oferty prosimy przesyłać drogą elektroniczną do dnia 30.11.2017 r. na adres:

Odwiedź nas:

Jak do nas trafić