III Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Zarządzanie innowacjami w gospodarce

W dniach 23 – 24 listopada 2017 r. na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania, Uniwersytetu Szczecińskiego odbędzie się III Ogólnopolska Konferencja Naukowa z cyklu: „Zarządzanie innowacjami w gospodarce”, pt. Zarządzanie innowacjami – kreatywność – współpraca – perspektywy".

Wydarzenie, które organizowane jest przez Katedrę Zarządzania Przedsiębiorstwem, Uniwersytetu Szczecińskiego, przy udziale Instytutu Badań nad Innowacjami i Przedsiębiorczością oraz prof. Dariusza Rosatiego, Posła do Parlamentu Europejskiego, skierowane jest do środowiska naukowego i przedstawicieli praktyki biznesu.

Celem konferencji jest stworzenie forum dla szerokiej i wieloaspektowej dyskusji na temat wyzwań, możliwości i problemów związanych z wykorzystaniem innowacji na rzecz sprostania wymogom współczesnej, dynamicznej i globalizującej się gospodarki.