Mikołajkowa Zbiórka Krwi „Sprezentuj życie”

Koło Naukowe Aktywni Studenci „AS” działające przy Katedrze Mikroekonomii na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego zaprasza na Mikołajkową Zbiórkę Krwi pod hasłem „Sprezentuj życie”, która odbędzie się 6 grudnia 2017 r. (środa) w godzinach od 9.00 do 14.00 na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania. Akcję przeprowadzi Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie. Chętnych do oddania krwi prosimy o zjedzenie lekkiego posiłku i zabranie dowodu osobistego.

6 grudnia to wyjątkowy dzień roku, w którym obdarowujemy się prezentami. Zaprośmy rodzinę, przyjaciół, koleżanki i kolegów i wspólnie sprezentujmy komuś najpiękniejszy mikołajkowy prezent -  życie. Postarajmy się, aby wśród świątecznej gorączki, nie zapomnieć o tych którzy najbardziej nas potrzebują