Aktualności

tel. centr. 91 444 1000
fax 91 444 1174
NIP: 851-020-80-05
al. Papieża Jana
Pawła II 22a
70-453 Szczecin
Rektorat US
A A

Nagrody Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla naukowców z US

Najlepsi przedstawiciele świata akademickiego – naukowcy, dydaktycy i organizatorzy – nagrodzeni zostali jednym z najbardziej prestiżowych wyróżnień polskiej nauki, Nagrodą Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. 

Wśród wyróżnionych znalazło się dwóch naukowców z Uniwersytetu Szczecińskiego: dr hab. Małgorzata Makiewicz, prof. US z Wydziału Matematyczno-Fizycznego otrzymała nagrodę za osiągnięcia organizacyjne oraz dr hab. Magda Tarnowska-Sobecka, prof. US z Wydziału Prawa i Administracji otrzymała nagrodę indywidualną II stopnia za osiągnięcia organizacyjne. 

Nagrody są corocznym wyróżnieniem przyznawanym przez ministra nauki za wybitne osiągnięcia naukowe, indywidualne i zbiorowe osiągnięcia dydaktyczne oraz sukcesy organizacyjne dokonane w mijającym roku. Szczególną kategorią nagrody jest ta przyznawana za całokształt dorobku naukowego. Łącznie nagrodzonych zostało 60 przedstawicieli świata akademickiego.

Uroczystość odbyła się w Starej Oranżerii w Łazienkach Królewskich w Warszawie.

Więcej informacji: http://www.nauka.gov.pl/aktualnosci-ministerstwo/laury-dla-naukowcow-i-dydaktykow-nagrody-ministra-nauki-2017-rozdane.html 

 

Odwiedź nas:

Jak do nas trafić