Pakiet usług sportowych OK SYSTEM

Uniwersytet Szczeciński realizuje umowę z firmą OK SYSTEM w zakresie możliwości wykupienia przez osoby zatrudnione na US oraz ich osoby towarzyszących i dzieci - abonamentów umożliwiających korzystanie z najszerszej na rynku gamy usług sportowych, rekreacyjnych i prozdrowotnych.

Wykupiony abonament pozwala na dostęp do ponad 4000 obiektów sportowych w całej Polsce - siłowni, basenów, zajęć fitness - w zależności od opcji wybranego pakietu - w 25 lub 60 dyscyplinach sportowych.

Pracownicy US zainteresowani wykupieniem abonamentu będą mieli do wyboru następujące opcje:
- pakiet goFIT: 39zł/os. (2 wejścia w tygodniu) lub 79 zł/os. (wejścia open 7 dni w tygodniu)
- pakiet FIT&more: 49 zł/os. (2 wejścia w tygodniu) lub 89 zł/os. (wejścia open 7 dni w tygodniu)

Szczegółowa oferta oraz regulamin i wszelkie istotne informacje związane z wykupieniem pakietu dostępne są również na stronie internetowej dedykowanej pracownikom US: http://pakietyoksystem.pl/usz (hasło: uniwersytet1985).

Pracownikom US, którzy zdecydują się na podpisanie umowy z firmą OK SYSTEM - należność za korzystanie z abonamentu będzie co miesiąc potrącana przez uczelnię z wynagrodzenia za pracę. Oferta dla osób towarzyszących dostępna jest na stronie internetowej. Zapisów lub rezygnacji dokonywać można od 1 do 15 dnia każdego miesiąca. Pakiety zostaną aktywowane 1 dnia kolejnego miesiąca.

Zapraszamy do korzystania z oferty.