Zawody okręgowe Olimpiady Statystycznej

Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania US jest współorganizatorem okręgowych zawogów Olimpiady Statystycznej, które odbędą się już we wtorek, 9 stycznia.

Główny Urząd Statystyczny we współpracy z Polskim Towarzystwem Statystycznym serdecznie zapraszają do udziału w drugiej edycji Olimpiady Statystycznej 2017/2018. W zmaganiach mogą brać udział uczniowie wszystkich typów szkół ponadgimnazjalnych, które mają swą siedzibę na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Celem Olimpiady jest upowszechnianie wiedzy i rozwijanie umiejętności z zakresu statystyki w obszarze analiz społeczno-gospodarczych. Spośród uczestników w ramach trójstopniowej rywalizacji zostanie wyłonione grono 30 finalistów.

W całej Polsce zawody okręgowe rozpoczynają się 9 stycznia 2018 r. o godzinie 10.00  w wyznaczonych miejscach w 16 miastach wojewódzkich. Zawody okręgowe Olimpiady Statystycznej polegają na rozwiązaniu testu pisemnego. Test pisemny składa się z testu A i testu B.

Zawody okręgowe w województwie zachodniopomorskicm odbędą się na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania US przy ul. Mickiewicza 64 w Nowej Auli.

Więcej informacji.

Załączniki:
Pobierz plik (ramowy_harmonogram_zawodow_okregowych_w_wojewodztwie_zachodniopomorskim.pdf)Harmonogram wydarzenia[ ]368 Kb