Aktualności

tel. centr. 91 444 1000
fax 91 444 1174
NIP: 851-020-80-05
al. Papieża Jana
Pawła II 22a
70-453 Szczecin
Rektorat US
A A

Nagroda Oddziału PAN w Gdańsku dla młodych naukowców 2017

15 stycznia rozpoczęła się kolejna edycja corocznego Konkursu o Nagrodę Oddziału PAN w Gdańsku dla młodych naukowców, tj. na najlepszą publikację naukową z 2017 r., której wiodącym autorem jest pracownik lub doktorant instytucji naukowej (w tym uczelni wyższej) z województwa pomorskiego, kujawsko-pomorskiego lub zachodniopomorskiego.


Wszystkie szczegółowe informacje nt. Konkursu można znaleźć na stronie internetowej Oddziału www.gdansk.pan.pl w zakładce Nagroda Oddziału dla młodych naukowców:
http://gdansk.pan.pl/nagroda-oddzialu-dla-mlodych-naukowcow
dodatkowo można odnieść się do witryny PANu:
https://informacje.pan.pl/index.php/serwis-media/1975-nowa-edycja-konkursu-o-nagrode-oddzialu-pan-w-gdansku-dla-mlodych-naukowcow

 

WARUNKI PRZYZNAWANIA NAGRODY W SKRÓCIE:

Nagroda przyznawana jest równorzędnie pięciu Laureatom w następujących pięciu dziedzinach: 1) nauk humanistycznych i społecznych, 2) nauk biologicznych i rolniczych, 3) nauk ścisłych i nauk o Ziemi, 4) nauk technicznych, 5) nauk medycznych za oryginalne osiągnięcie badawcze, które zostało opublikowane w roku poprzedzającym złożenie wniosku o przyznanie nagrody. UWAGA: określona dyscyplina dla nauk humanistycznych i społecznych w br.: LITERATUROZNAWSTWO.

Nagroda przyznawana jest pracownikom lub doktorantom instytucji naukowej, którzy w roku poprzedzającym złożenie wniosku ukończyli co najwyżej 33 lata.

Wnioski o przyznanie Nagrody należy składać w formie elektronicznej od 15 stycznia do 31 marca br.

Wyniki konkursu zostaną zamieszczone na www.gdansk.pan.pl 31 maja br., a uroczyste wręczenie dyplomów laureatom przewidywane jest na drugą połowę czerwca.

WYSOKOŚĆ KAŻDEJ NAGRODY TO:  4.000 zł brutto

KONTAKT w sprawie Nagrody:

tel. 58 712 97 02

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Odwiedź nas:

Jak do nas trafić