Aktualności

tel. centr. 91 444 1000
fax 91 444 1174
NIP: 851-020-80-05
al. Papieża Jana
Pawła II 22a
70-453 Szczecin
Rektorat US
A A

Projekt SMARTmeble

Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego wraz z  firmą EURO-MAX s.c., przy wsparciu Fundacji Aktywnej Rehabilitacji Region Zachodniopomorski w okresie marzec – listopad 2018 r., realizować będzie projekt badawczy „Przeprowadzenie badań nad nowym, prototypowym produktem w postaci SMARTmebli, dostosowanych do osób ze zróżnicowanymi stopniami sprawności, w otoczeniu stanowiącym model warunków rzeczywistego funkcjonowania przy kluczowym zaangażowaniu użytkowników końcowych” pod hasłem „SMARTmeble”.
Przedmiotem podlegającym badaniu w projekcie będzie prototypowy zestaw SMARTmebli o zróżnicowanym zastosowaniu, począwszy od mebli kuchennych, poprzez biurowe do np. stanowiących wyposażenie pokoju dziecięcego lub budynków użyteczności publicznej. Zostaną w nim zastosowane innowacyjne rozwiązania z zakresu automatyki oraz ergonomii projektowania uzależnione od rodzaju i zakresu posiadanych sprawności użytkownika końcowego. Do najważniejszych funkcjonalności tego innowacyjnego produktu zalicza się możliwość dostosowania projektu a następnie produkcji w korelacji z unikatowymi potrzebami osób o zróżnicowanych sprawnościach.

Zespół Badawczy SMARTmeble zaprasza do odwiedzenia strony projektu www.smartmeble.euro-maxsc.pl w celu zapoznania się z treścią ankiety badawczej skierowanej do osób ze zróżnicowanymi sprawnościami i aktualnościami dotyczącymi realizowanych badań.

Odwiedź nas:

Jak do nas trafić