Nagrody dla naukowców

Zapraszamy pracowników naukowych i absolwentów szczecińskich uczelni do udziału w konkursach na najlepszą pracę naukową oraz pracę doktorską, magisterską i dyplomową ukierunkowanych na nowoczesne technologie i innowacje.

Wspólnym celem konkursów jest:
- stworzenie stałej platformy wymiany informacji pomiędzy studentami i absolwentami uczelni oraz młodymi naukowcami a profesjonalnymi podmiotami obrotu gospodarczego - przedstawicielami świata biznesu;
- przybliżenie szerokiemu gronu rozwiązań naukowych mogących mieć lub mających zastosowanie w działalności gospodarczej;
- promowanie autorów nagrodzonych prac.

Autorzy nagrodzonych prac otrzymają nagrody pieniężne oraz dyplomy.

Termin składania prac konkursowych upływa 2 lutego 2015 r.

Prace na konkurs należy składać w sekretariacie Wydziału Obsługi Inwestorów i Biznesu, pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin (wejście od ul. Odrowąża – IV piętro).

Partnerem konkursu jest Polska Fundacja Przedsiębiorczości.

Szczegółowe informacje dotyczące zasad udziału znajdują się w regulaminach konkursów, które są również rozsyłane do rektorów wszystkich szczecińskich uczelni.

Informacji udziela:
Wydział Obsługi Inwestorów i Biznesu UM Szczecin