Zmarł profesor Uniwersytetu Szczecińskiego dr hab. Cezariusz Skuza

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 01 lutego 2015 r. zmarł profesor Uniwersytetu Szczecińskiego dr hab. Cezariusz Skuza.

Mądry i szlachetny człowiek, wspaniały nauczyciel akademicki, promotor prac magisterskich i licencjackich, autor wielu publikacji naukowych, wieloletni pracownik Instytutu Politologii i Europeistyki  oraz Katedry Badań nad Konfliktami i Pokojem Wydziału Humanistycznego, którego wkład w rozwój Instytutu i Katedry odczuwamy jako bezcenny.

Żegnamy szanownego Profesora, naszego Kolegę i przyjaciela młodzieży akademickiej.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w Kościele Podwyższenia Krzyża Świętego oraz na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Kościelnej 20 w Rumi dnia 4.02.2015 r. o godzinie 10.00.

Rodzinie i Bliskim Zmarłego wyrazy głębokiego współczucia składają Dziekan, Rada Wydziału, Pracownicy i Studenci Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Szczecińskiego.