Pstryknij fotkę i weź udział w konkursie

Jesteś studentem aktywnie korzystającym z social media? Lubisz fotografować, a przy okazji masz głowę pełną innowacyjnych pomysłów? Weź udział w konkursie Banku Zachodniego WBK w ramach Santander Universidades "Jedna Smartcard, wiele możliwości."

Od 9 marca do 5 kwietnia br. czekamy na kreatywne zdjęcia, w których studenci posiadający elektroniczne legitymacje lub Smartcard (Elektroniczna Legitymacja z funkcją płatniczą) pokażą nam w jaki sposób i gdzie wykorzystują swoją legitymację oraz jakie funkcjonalności chcieliby do niej dodać, jakie funkcjonalności byłyby przydatne.

ZRÓB ZDJĘCIE...

Oznacz je hashtagiem #smartcardnawypasie i zgłoś do konkursu poprzez:
1. wybranie zdjęcia z galerii zdjęć na Profilu na Facebooku,
2. wybranie zdjęcia z dysku komputera,
3. połączenie z Serwisem własnego konta w Aplikacji Instagram oraz umieszczanie w nim publicznie dostępnych zdjęć oznaczonych hashtagiem.

NAGRODY

Najciekawsze i najbardziej kreatywne prace nagrodzimy:
- Nagrodą dzienną przyznawaną przez Jury konkursu - Voucher Spotify Premium na trzy miesiące
- Raz w tygodniu Nagrodą publiczności - Voucher Spotify Premium na 3 miesiące oraz zestaw gadżetów
- Nagrodą główną raz na dwa tygodnie - Ipad mini 3

Konkurs realizowany jest w dwóch turach od 9 marca do 22 marca br. oraz od 23 marca do 5 kwietnia br.

Więcej informacji na smartcardnawypasie.pl