Dzień Ekonomisty na US

Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania US zaprasza na kolejną edycję Dnia Ekonomisty, która w tym roku − pod hasłem "Marka Szczecin", odbędzie się już w środę, 25 marca.

W tegorocznym programie zaplanowano otwartą debatę pt. „Marka Szczecin”, z udziałem następujących prelegentów:
- Marek Kubik, dyrektor Wydziału Obsługi Inwestorów i Biznesu Urzędu Miejskiego w Szczecinie
- Adam Szymborski, Country Manager w Cotes Polska Sp. z o.o.
- Artur Gnat, założyciel i prezes DOMU MARKI Max von Jastrov
- Wioleta Samitowska, z-ca dyrektora Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości Uniwersytetu Szczecińskiego
- dr Karol Kuczera, adiunkt w Instytucie Zarządzania i Marketingu, Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania, Uniwersytet Szczeciński.

Debata rozpocznie się o godzinie 10.00 w Auli Nowej WNEiZ, przy ul. Mickiewicza 64. Również w środę, 25 marca, odbędą się warsztaty dla studentów, które poprowadzą pracownicy firmy Genpact Poland Sp. z o.o.

Obchodom Dnia Ekonomisty towarzyszyć będzie w tym roku wystawa fotograficzna oraz plebiscyt na najciekawsze zdjęcie „Szczecin w naszych oczach”. Wystawę będzie można obejrzeć w dniach 21-29 marca w holu WNEiZ, przy ul. Mickiewicza 64. Natomiast rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 25 marca o godzinie 12.00 w Auli Nowej.

Zapraszamy wszystkim zainteresowanych.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.wneiz.pl/aktualnosci/5361-25-03-2015-r-dzien-ekonomisty oraz na Facebook'u http://on.fb.me/1O2cC2G