Aktualności

tel. centr. 91 444 1000
fax 91 444 1174
NIP: 851-020-80-05
al. Papieża Jana
Pawła II 22a
70-453 Szczecin
Rektorat US
A A

Nabór projektów do Konkursu "Polski Produkt przyszłości"

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości rozpoczęła nabór projektów do XVIII edycji Konkursu "Polski Produkt Przyszłości".

Honorowy patronat nad Konkursem sprawuje Minister Gospodarki. Celem niniejszego działania jest promocja osiągnięć twórców innowacyjnych produktów, które mają szansę zaistnieć na rynku polskim.

Konkurs, w którym udział jest bezpłatny, przeprowadzany jest w trzech kategoriach:

1. produkt przyszłości jednostki naukowej,

2. produkt przyszłości przedsiębiorcy,

3. produkt przyszłości konsorcjum: jednostka naukowa-przedsiębiorca.

Zwycięscy w Konkursie otrzymują statuetkę, dyplom, prawo posługiwania się w korespondencji i promocji znakiem i hasłem "Polski Produkt Przyszłości" oraz wsparcie w promocji produktu. Oprócz w/w nagród, Organizator Konkursu  przewiduje przyznanie nagród specjalnych:

- za projekt zgłoszony przez firmę typu spin-off,

- za projekt z branży ICT,

- za projekt w obszarze ekoinnowacji lub w innych obszarach, które zostaną zidentyfikowane w trakcie oceny zgłoszonych projektów.

Regulamin Konkursu jest dostępny na stronie internetowej www.ppp.pi.gov.pl. Szczegółowe informacje nt. Konkursu udzielane są pod nr telefonu: 22 432 83 12 oraz mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Wnioski konkursowe można składać w terminie: do dnia 5 maja 2015 roku.

 

Odwiedź nas:

Jak do nas trafić