Szkolenie pn. "Świadoma Kadra"

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych Uniwersytetu Szczecińskiego zaprasza na dwudniowe szkolenie dla kadry akademickiej pod nazwą "Świadoma Kadra" - praca ze studentem z niepełnosprawnością.

Szkolenie realizowane będzie na terenie Uczelni w terminach 8-9 czerwca (I grupa) oraz 10-11 czerwca (II grupa). Szkolenie skierowane jest zarówno do nauczycieli akademickich jak i pracowników administracji. Szczegóły w ulotce informacyjnej zamieszczonej poniżej.

Organizator szkolenia: Stowarzyszenie Twoje Nowe Możliwości.
Projekt finansowany ze środków PFRON

Zapisy na szkolenie: wyłączne drogą mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W zgłoszeniu należy podać swoje imię, nazwisko, telefon kontaktowy oraz wybrany termin.

Liczba miejsc ograniczona.

Szkolenie jest bezpłatne.

Więcej informacji o szkoleniu można znaleźć w załączniku.