Nagrody i wyróżnienia

Wyróżnienie dla uczelni

Uniwersytet Szczeciński został wyróżniony w II edycji konkursu Genius Universitatis na najlepszą i najbardziej kreatywną kampanię rekrutacyjną przeprowadzoną w mijającym roku akademickim.

Konkurs organizowany jest przez magazyn edukacyjny Perspektywy oraz magazyn marketingu i sprzedaży Brief w pięciu kategoriach: reklama prasowa, broszury i informatory rekrutacyjne, gadżet promocyjny, film promocyjny oraz rekrutacyjny serwis internetowy.

Uniwersytet Szczeciński zdobył trzecie miejsce w kategorii serwis internetowy za Internetowe Dni Otwarte. Grand Prix w tej kategorii zdobył Uniwersytet Jagielloński.

Prace zgłoszone do konkursu oceniała Kapituła Konkursu złożona z ekspertów znających tajniki marketingowe i promocyjne, w składzie: Grzegorz Kiszluk właściciel marki Brief i redaktor naczelny Briefu, prof. dr hab. Jan Garlicki prezes CBM Indicator, prof. dr hab. Alojzy Nowak dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, Magda Rulska dyrektor marketingu Perspektywy Press, Paweł Tkaczyk właściciel agencji interaktywnej Midea, specjalista od e-marketingu, blogger oraz dr Józef Węgrzyn producent telewizyjny, twórca m.in. Teleexpressu i plebiscytu osobowości telewizyjnych Wiktory.